Dołącz do uczestników warsztatów 6OFR

Nowy nabór do programu!

Czy nasze miasta mogą być miejscami, gdzie chcemy żyć my oraz nasze dzieci i… wnuki?

Kluczem do sukcesu i trwałego rozwoju gmin w Polsce, zwłaszcza tych średnich jest skupienie się na budowaniu lokalnie podstaw do tworzenia szczęścia rodzinnego. Aby to skutecznie osiągnąć należy wszelką aktywność wynikającą z obecnych kompetencji samorządu terytorialnego przepuścić przez filtr tego jak wpływają one na 6 podstawowych obszarów mających wpływ na funkcjonowanie rodzin i wybór przez nie swojego miejsca do życia. Wszystkie obszary są wzajemnie silnie powiązane. Zrównoważone oddziaływanie i dążenie do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb mieszkańców (a szerzej – rodzin) mieszkających w danej gminie pozwala stworzyć najlepsze dla nich miejsce do życia.

 

Zapraszamy przedstawicieli gmin do udziału w bezpłatnym projekcie Instytutu Pokolenia. Oferujemy pakiet wspólnych działań: od badania poprzez warsztaty do ewaluacji, który pomoże zastosować w gminie model 6 który daje świeże spojrzenie na wszystko, co dzieje się w gminie i co samorządowcy robią dla swoich mieszkańców.

Stawia człowieka i jego rodzinę w centrum uwagi – jako kolebkę wspólnotowości i rozwoju.

 

W ramach rekrutacji wyłonimy 20 gmin z całej Polski. Z samorządami, które zakwalifikują się do projektu, będziemy go realizować do grudnia 2024 r.

REGULAMIN I ANKIETA – pobierz, wypełnij, podpisz i wyślij do nas!

na adres: 6ofr@instytutpokolenia.pl

Przedłużamy termin na zgłoszenia. Rekrutacja zostanie zamknięta 30.11.2023 r.   6 grudnia 2023 r.

 

P.S.

O modelu 6OFR dowiecie się więcej z poradnika „Jak gminną moc móc wzmóc”, dostępnego bezpłatnie na stronie https://instytutpokolenia.pl/6OFR/

 

Anna Hetman
Prezydent Jastrzębia-Zdrój
Tomasz Zygnarowski
Burmistrz Wąbrzeźna

Grzegorz Kubik
Burmistrz Gminy Rawicz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. .

Zgoda